reklam alanı

Yelken oto kurtarma

Site : Yelken oto kurtarma
Açıklama

Köklü firmalardan Frigo yelken soğutma sistemleri’nin yan kolu olan, merkezi Giresun’da bulunan Yelken oto çekici - Yelken oto kurtarma, bilgi ve birikimi ile şimdide Fethiye ve civarında hizmet vermeye başlamıştır. Şubemiz Fethiye Çalıca Acaroğlu Otomotiv’in yanındadır. Asıl işimiz oto kurtarma- oto çekici – araç çekici dir ancak aynı zamanda çıkma yedek parça ve motor marin hizmetleri de vermekteyiz.

FETHİYE TEKNE & MARİNA HİZMETİ : Yelken oto kurtarma olarak Fethiye ve çevrelerine Motor Marin hizmeti sunmaktadır: dizel veya benzinli motor arızaları, ana makine, jeneratör tamiri, tekne boyama, baş pervane bakım onarım. Teknelerinizin bütün ihtiyaçlarını gidermek için yıllarını bu işe adamış olan ustamız 7/24 hizmete hazırdır Aynı zamanda teknelerinizin sezonluk, dönemsel bakımlarını periyodik olarak yapabiliriz... İhtiyaç olması durumunda farklı şehirlere’de hizmet sunabiliriz. Bizden fiyat almadan işe koyulmayın, arıza ne olursa olsun önce bizi arayın, görüşelim fiyat biçelim (0 533 894 18 40).

FETHİYE OTO KURTARMA – OTO ÇEKİCİ – ARAÇ ÇEKİCİ : Fethiye Yelken oto kurtarma olarak ilk hedefimiz sizlere en hızlı ve uygun şekilde hizmet sunmak. Yelken oto kurtarma, Fethiye ve civarında edinmiş olduğu deneyimle ve genişleyen araç filosu ve çekici hizmetleriyle sizlere en ekonomik oto kurtarma- oto çekici – araç çekici hizmetini sunmaya hazırdır. Acil kurtarma - oto kurtarma – oto çekici – araç çekici gerektiğinde bize ulaşın 0 533 894 18 40 Nerede olursanız olun, durumunuzun aciliyeti bizim için önemlidir, Yelken oto kurtarma, acil kurtarma, olarak biz orada oluruz, konumunuzu bildirmeniz yeterlidir. Size bir telefon kadar yakınız (0 533 894 18 40). Hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi almak isterseniz bize ulaşın 0 533 894 18 40. Yelken oto kurtarma olarak felsefemiz dürüstlük ve güvene dayalı iş yapmak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Güvende kalın……


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 479
Kategori Kurumsal Siteler

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle