reklam alanı

Van Lastik - Propratik - Aydınlar Otomotiv - Van

Site : Van Lastik - Propratik - Aydınlar Otomotiv - Van
Açıklama

1998 yılında Muzaffer AYDIN önderliğinde lastik sektörüne atılan adımlar ile günümüz 2019 a kadar başarı ile gelmektedir. Brisa Toptancı Bayiliğimizin yanında Binek araçlara hizmet veren Kaporta,Boya,Rot,Jant,Akü Bakım,Lastik,Mekanik Türlü Periyodik Bakım işlemleri yapılan OTOPRATİK noktamız ile hizmet vermekteyiz, Oto Pratik noktamızla dışında olan ve Ağır vasıta araçlara Rot, Balans, Jant, Akü, Lastik, Mekanik, Elektrik Ve Her Türlü Periyodik bakım işlemleri yapılan PROPRATİK “ağır vasıta uzmanı” noktamızla hizmet vermekteyiz.

Lastik sektörü dışında otomotiv sektöründe MİTSUBİSHİ Yetkili Satışımız Ve Servis ile bölgede bulunan markalı araçlarımıza servis ve yeni araç edinmek isteyen müşterilerimize satış imkânı vermiş bulunmaktayız. Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak,

Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Otomotiv sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak, Otomotiv sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmektir. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firmanın internet sitesindesiniz. Internet sitemize hoş geldiniz.


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 617

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle