reklam alanı

Temizlik Sirketi Bul

Site : Temizlik Sirketi Bul
Açıklama

Hakkımızda Her türlü temizlik faaliyetleriyle ilgili aradığınız tüm firmaları tek tıkla bulabileceğiniz Türkiyenin ilk temizlik platformu olarak karşınızdayız. 2013 yılında başlattığımız faaliyetlerimiz sonucunda üyeliklerimiz kısa sürede 5000 firmayı bulmuştur.Günümüze kadar devam eden süreçte yenilikçi ve pratik fikirlerimizle firma sayımızı günden güne artırmaktayız.Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kolay ve pratik yepyeni tasarımımızla biraradayız.

Sizler de bu büyük projenin en değerli parçası olarak aramıza katılmak için tek tıkla üye olabilir , siparişinizi oluşturabilir,bütçenize en uygun hizmeti binlerce firma arasından tercih edebilirsiniz...İyiki bizimlesiniz... Biz kimiz ? 2000 yılından beri temizlik sektöründe çeşitli faaliyetlerimiz devam ederken bu sektörde ülke çapında bir proje oluşturma gereksinimi hissettik.Çünkü temizlik sektörü günümüzde sürekliliği olan ,gelişen teknolojiyle birlikte daha pratik hale gelen ve her an herkesin ihtiyaç duyabileceği bir alan haline gelmiştir.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda 5 yıl önce ülke çapında başlattığımız bu büyük çaplı projede sizlerden ve üye şirketlerden gelen talepler doğrultusunda bu fikrimizin yapı taşlarını oluşturduk.Amacımız sizlere günümüz teknolojisine paralel olarak yenilikçi,işbirlikçi,güvenilir ve en pratik yoldan zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Temizlikşirketibul sizlere sunmuş olduğu her türlü temizlik hizmetleriyle , binlerce üye firma arasından bütçenize ve size en yakın temizlik firmalar arasında köprü oluşturan Türkiyenin ilk online temizlik platformudur. Misyonumuz : Türkiyede temizlik denince akla gelen en güvenilir platform.

Vizyonumuz : Siz müşterimiz ile en kaliteli firmalar arasında güvenilir bir köprü oluşturmak Neden Biz ? Güvenilir Ödeme Sistemi Firma başarı puanı sistemi En uygun fiyat seçenegi 7/24 müşteri hizmetleri destegi Kolay , anlaşılır web tasarımımız Türkiye çapındaki en kaliteli ve en güvenilir firmaları tek çatı altında toplamış olmamız Neden biz sorusuna en açık şekılde cevap vermektedir.


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 435
Kategori Kurumsal Siteler

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle