reklam alanı

Sesli Tiyatro - Sesli Kitap - Radyo Tiyatrosu

Site : Sesli Tiyatro - Sesli Kitap - Radyo Tiyatrosu
Açıklama

NEDEN SESLİ TİYATRO Sesli Tiyatro Görme Sorunu Yaşayan Kardeşlerimize Ses olacak. Sanat bir engel değildir engel olan bizleriz… Bu Yüzden biz onlara engel değil destek olacağız SES olacağız. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. … Yaygın bir deyişle “tiyatro; insanı, insana, insanla,insanca anlatma sanatı” olarak Shakespeare’in sözüyle de ifade edilir. Web sitemiz, gelir kazanmak için açılmadı ve yüzden reklam sponsor almıyoruz. Bizim reklamımız siz olacaksınız.

Gönüllü dostlarımız bize hem destek hem tanıtım amacında yardımcı olmasını rica ediyoruz. Youtube sitesinde olan bir çok sesli Masal – Hikaye – Dizi – Şiir – Radyo Tiyatrosu yayınlarını alıp ekliyoruz. “Orada görülen reklamlar bizimle alakası yoktur.” Bizim Youtube Sayfamızın ismi #seslitiyatro diğer gördüğünüz paylaşımlarda ki isimler. Emeğin karşılığına hırsızlık olmasın diye indirim paylaşmıyoruz. Biz; Youtube sayfasına, sizden gelen… Şiir okumalarınızı, Masal – Hikaye anlatımlarını yayınlayacağız.

Bize gönüllü olarak destek olacak dostlarımızdan Ricamız , Video forma’tında olması. Ses kayıtlarını Mp3 forma’tında gönderirseniz çevirisini yapamıyorum. Bilgisi olan dostlarımız seslendirdikleri masal hikaye şiir v.s slayt yaparak’ta gönderebilir, Klip yaparak’ta her şeyi size bırakıyoruz. Destek olmanız kafidir. Gönderileri isterseniz We Transfer sitelerinden isterseniz whatsapp’tan. Telefon numaramı gönderi yapacak herkese veriyorum, Sesli Tiyatro instagram adresi DM bölümünden telefon numaramı isteyebilirsiniz. Sosyal Medya adreslerimiz İnstagram adresimiz: https://www.instagram.com/seslitiyatro/ Facebook.com adresimiz : https://www.facebook.com/seslitiyatro/ Mail adresimiz seslitiyatro@gmail.com


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 691
Kategori Makale Siteleri

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle