reklam alanı

Life Temizlik

Site : Life Temizlik
Açıklama

Bugün İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi genelinde kurum ve özel kuruluşa temizlik hizmetleri vermekte olan Life Temizlik, alt yapıya yapmış olduğu yatırımlarla insan kaynakları departmanının üretkenliğini artırmıştır. Eğitimli ve nitelikli personel bulundurma, satın alma departmanının doğru malzeme alımı ve kullanımı, bünyesinde bulundurduğu mühendis ve tekniker kadroları ve profesyonel yöneticileri ile hizmet verdiği müşterilerine her alanda artı değer kazandırmaktadır.

Sizlere 22 yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor, değerli müşterilerimize profesyonel hizmetkalitesinin keyfini yaşatıyoruz. Sizlere mutlu yaşayıp, huzurla çalışacağınız temiz mekânlar hazırlıyoruz. En güvenilir referanslarımızla siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Kaliteli hizmetimiz ve profesyonel kadromuzla her zaman yanınızdayız. Şirketimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemizden ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Politikamız Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan “istek” enerjisine inanmak, Kurumumuzda çalışan herkesin “kendi işinin lideri” olduğuna inanmak, Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek, Yasalara ve düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek, Kurumumuzun ortaya koyduğu hizmet kalitesinin sektör genelinde örnek alınacağına inanmak.


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 471
Kategori Kurumsal Siteler

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle