reklam alanı

E-poşetçi

Site : E-poşetçi
Açıklama

Eposetci.comolarak ;Bez poşet, Bez Çanta, Market Poşeti, Tela Çanta, Market Poşeti, Pazar Poşeti , , Bakkal poşeti, Tela poşet, nonwoven çanta, nonwoven poşet, bez torba. Cok kullanımlık Poşet, Market Poşeti, Pazar Poşeti ,Süper Market poşeti pp malzemeden farklı renklerde farklı tipte torbalar sunuyoruz. Dokumasız kumaş çantalarınızı poşetlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş edin. Atlet tipi , el geçme ve Poly propylene tela poşetleri, çantaları tek bir üreticiden sipariş etme avantajından yararlanın!

Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri, alttan köşebentli Atlet TARZI olarak gelir: En yaygın süper boyutu 30 cm genişliğinde ve 50 cm Yüksekliğindedir. Bu urun Süpermarket, market ve hipermarketler de kullanılan güncel ürünlere alternatif olarak rahatça kullanılabilmektedir. Cok kullanımlık bez atlet çanta; Süper market ve marketlerde atik toplama kutularında, market atik toplama kutularında, sokak ve mahallelerde ki atik toplama kutularına geri bırakılarak geri dönüşümünün sağlanması hedeflenmektedir.

Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri Yenilikçi malzemeden üretilen Süpermarket ve Market poşetleri aşağıdaki avantajlara sahiptir: 1 -Yeniden kullanılabilir 2 - % 100 geri dönüştürülebilir 3 - Üretim sırasında düşük enerji tüketimi 4 - Yumuşak dokunuşlu malzeme 5 - Kolayca katlanabilir 6 - İyi opaklık 7 - Üretimde kullanılan su bazlı mürekkepler 8 - Yeniden kullanılabilir standart torbalardan% 60 daha düşük fiyat 9 - Fiyat seviyesi tek kullanımlık plastik torbalarla aynıdır 10 - Tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine geçen tek alternatif 11 - 15 kg ağırlık alabilir 12 - Avrupa birliğinde yapılan 13 - Kısa teslim süreleri


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 474

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle