reklam alanı

Bursa Petek Temizleme

Site : Bursa Petek Temizleme
Açıklama

Bursa Petek Temizleme Petek Temizleme konusu son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz ama çoğu kişiler tarafından ne işe yaradığı, nasıl yapıldığı, kimler tarafından yapıldığı pek bilinmemektedir. Bu sayfamızda sizlere petek temizliği ile ilgili bilgi ve birikimlerimiz aktaracağız. Evinize geldiğimizde önce peteklerin kirlilik durumu tespit edilir. Bursa Petek temizleme banyoda yada evin uygun bölümünde ki bir petek sökülür ve petek temizleme makinesi kalorifer tesisatına monte edilir.

Tesisattaki tüm pis su, çamur, tortu makine yardımıyla gidere boşaltılır.İşlem banyoda yapılıyorsa tahliye klozetten olur,sonra özel kimyasal ve makine yardımı ile tesisata basılır. Evinizdeki tüm petekler ve tesisat makine yardımıyla yıkanır ve daha sonra yıkanan petekler makine yardımıyla temiz su gelene kadar durulanır. Durulama işleminden sonra kombinin altında filtre sökülür, temizleme işlemi filtrede de uygulanır.Tesisata temiz su basılır peteklerin havaları alınır ve böylece temizlik bitmiş olur.

Burada önemli olan kullanılan makine ve kimyasaldır. Piyasada bulunan bir çok makine bu işlemi yapmak için yeterli basınca sahip değildir. Petek temizleme işleminde kullanılan kimyasal, peteğin kirlilik durumuna göre ayarlanması önemlidir. Temizliğin yapılma süresi, belirli bir süre vermek yerine petek ve tesisatın kirlilik durumuna göre uzayabilir. Not Kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 424
Kategori Kurumsal Siteler

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle