reklam alanı

Bağcılar Koltuk Yıkama

Site : Bağcılar Koltuk Yıkama
Açıklama

Güneşli koltuk yıkama olarak ilk aşamada bakteri öldürücü dezenfektan içeren özel karışımı koltuk yüzeylerine püskürtürüz , kirlerin ve lekelerin yumuşaması için on dakika bekleriz , kullandığımız dezenfektan koltuklarınızı bütün bakterilerden arındırır. İkinci aşamada profesyonel koltuk yıkama şampuanı uygulayıp fırçalama makinesi ile koltuk takımlarınız detaylı olarak fırçalanır . Üçüncü ve son aşama vakumlama aşamasıdır. Bu aşamada koltuklardaki bütün kirli su vakumlama makinesi ile son damlasına kadar çekilir. Koltuklarınız görünen görünmeyen bütün kirlerinden arınıp tertemiz hale gelir.

Güneşli koltuk yıkama şirketi elemanlarımız sizlere yüzeysel bir koltuk temizliği değil derinlemesine bir temizlik hizmeti sunar. Biz tabi ki her daim koltukların silinmesi yerine koltuk yıkama yapılmasını tavsiye ediyoruz. Koltuklarınız silindiği zaman kirlerin büyük bir kısmı koltuk döşemesinden koltuk süngerlerine geçer. Koltuk yıkama yapıldığı vakit koltuk döşemesinde ve koltuk süngeri içinde bulunan bütün kirler vakumla en küçük zerresine kadar çekilir.

Böylelikle bütün kirlerinden ve tozlarından arınan koltuklarınız ilk alındığı günkü gibi tertemiz pırıl pırıl olur. Güneşli koltuk yıkama firması elemanlarımız evlerinizde iş yerlerinizde ve ofis ortamında ; yerinde koltuk takımı yıkama , yerinde oturma grubu yıkama , yerinde köşe grubu yıkama , yerinde tekli koltuk yıkama , yerinde ikili koltuk yıkama yıkama , yerinde üçlü koltuk yıkama , yerinde çekyat yıkama yıkama , yerinde sandalye yıkama , yerinde berjer yıkama , yerinde tek kişilik yatak yıkama , yerinde çift kişilik yatak yıkama , yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama gibi komplike temizlik hizmetleri vermektedirler.


Alexa

Sitemizdeki Giriş Kayıtları 563
Kategori Kurumsal Siteler

Yararlı Linkler

Ücretsiz Link ekle
bedava link ekle